Titles you rated
Odd ThomasRated ★ 1.5
Son of GodRated ★ 1.5
The Purge: AnarchyRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 3.5
The ImpossibleRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 2.5
John CarterRated ★ 3.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
NoahRated ★ 4.5
Robin HoodRated ★ 3.5
Dances with WolvesRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
I Am The KingRated ★ 3.5
PushRated ★ 3.5