Titles you rated
- Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Under SuspicionRated ★ 3.5
Vehicle 19Rated ★ 3.5
The Black DahliaRated ★ 3.0
Black MaskRated ★ 4.0
ElektraRated ★ 3.0
CollateralRated ★ 3.5
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 3.5
Marine BoyRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 3.5
The CovenantRated ★ 4.0
DaredevilRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 4.5
Batman ReturnsRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0