Series
Ratings
145
BootsRated ★ 3.5
Atlanta Season 2Rated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 3.5
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 2.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
Dying for SexRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy TapesRated ★ 3.0
Young Royals Season 1Rated ★ 3.5
GrotesquerieRated ★ 2.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5- EuphoriaRated ★ 2.0
Mare of EasttownRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.0
MaidRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer TapesRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0