Titles you rated
LimitlessRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
HerRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Little PrinceRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0