Titles you rated
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0