Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
The Center of the WorldRated ★ 0.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.5
Going by the BookRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5