Titles you rated
Partners for JusticeRated ★ 4.5
Partners for JusticeRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0