Titles you rated
Temperature of LoveRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
The Servant: The Untold Story of Bang-JaRated ★ 4.0
Who Are You?Rated ★ 4.0
MonstarRated ★ 2.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Princess Ja MyungRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0