Movies
Ratings
652
I Feel PrettyRated ★ 5.0
BestsellerRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 2.0
Be with YouRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 0.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
My Mother the MermaidRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 3.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 1.5