Titles you rated
The SubstanceRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
The King's Case NoteRated ★ 2.5
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 2.5
The VillagersRated ★ 3.0- SawRated ★ 4.5
MissingRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.5
The Book of FishRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 3.5- Hansan ReduxRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0- The WickedRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.5
NopeRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0