Series
Ratings
244- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
My DearestRated ★ 3.5
A Time Called YouRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Into the Night Season 2Rated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.5
Elite Season 5Rated ★ 3.0
Into the NightRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Doctor ChaRated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 3.5
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
Family by ChoiceRated ★ 3.5
EliteRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Hidden LoveRated ★ 4.0