Movies
Ratings
184
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 4.5
Transporter 2Rated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.0
FriendRated ★ 2.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 2.0
The TuxedoRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.5