Movies
Ratings
42
The StudentRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5