Movies
Ratings
1149
AwakeRated ★ 2.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 4.5
New TrialRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Shoot 'Em UpRated ★ 3.0
SpreadRated ★ 3.5
Die BadRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
Good Luck ChuckRated ★ 3.0
The Eye 2Rated ★ 0.5
Paranormal Activity: The Ghost DimensionRated ★ 4.0
Dead SnowRated ★ 3.5
Starship Troopers 2: Hero of the FederationRated ★ 0.5
Bunshinsaba 2Rated ★ 0.5
Texas Chainsaw 3DRated ★ 1.5
The Evil TwinRated ★ 2.5
Ouija: Origin of EvilRated ★ 1.5
SpiralRated ★ 4.0
Jennifer's BodyRated ★ 0.5