Titles you rated
SupersonicRated ★ 3.5
Ramen HeadsRated ★ 3.5
The CounterfeitersRated ★ 5.0
Next Door NeighborRated ★ 3.5
Heartbreak RidgeRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
MunichRated ★ 5.0
Patriots DayRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
A Most Wanted ManRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Journey's EndRated ★ 5.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.0
Psycho-Pass: Sinners of the System - Case.2 First GuardianRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 5.0
LegendRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 3.5