Titles you rated
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
We Never Learn: BokuBen Season 2Rated ★ 4.0
Taisho Otome Fairy TaleRated ★ 4.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! XRated ★ 4.0
Zombie Land Saga RevengeRated ★ 4.5
THE iDOLM@STER SideMRated ★ 5.0
Ssss.DynazenonRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Don't Toy with Me, Miss NagatoroRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.5
Gunslinger GirlRated ★ 4.0
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.5
Laid-Back Camp Season2Rated ★ 5.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Laid-Back CampRated ★ 3.5