Series
Ratings
483
The Chestnut ManRated ★ 4.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 4.5
Camping ClubRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
MineRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
The Tale of NokduRated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.0
Locke & Key Season 1Rated ★ 3.5
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Nothing But ThirtyRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
A-TEEN Season 2Rated ★ 3.0
A-TEENRated ★ 3.0