Titles you rated
Queen MantisRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
1899Rated ★ 2.5
The Chestnut ManRated ★ 3.0
Worst Roommate Ever Season 1Rated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 4.0
ClickbaitRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 0.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 3.5
Special Affairs Team TENRated ★ 3.5