Series
Ratings
28
UnnaturalRated ★ 5.0
ReverseRated ★ 4.0
Urusei YatsuraRated ★ 4.0
Go! AnpanmanRated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 4.0
A Dog of FlandersRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 2.0- Kiteretsu DaihyakkaRated ★ 4.0
TouchRated ★ 3.5
Case ClosedRated ★ 4.0- ドラえもんRated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0- My Husband2003Rated ★ 3.5
The Way I LiveRated ★ 4.5- My HusbandRated ★ 3.5
WATER BOYSRated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.0