Series
Ratings
14
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Evil GeniusRated ★ 3.5
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0