Movies
Ratings
18
Castle in the SkyRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
DeparturesRated ★ 4.5