Titles you rated
Lieutenant Ninzaburo FuruhataRated ★ 4.0
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0- PlanetesRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
BerserkRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- Psalms of Planets Eureka SevenRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 3.5
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
WATER BOYSRated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0