Series
Ratings
26
DororoRated ★ 4.5
MPD: Animal UnitRated ★ 1.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 2.5
Ugly BettyRated ★ 3.5- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 2.5
- The Queen's ClassroomRated ★ 5.0
Perfect WomanRated ★ 5.0
Lieutenant Ninzaburo FuruhataRated ★ 5.0
Furuhata Ninzaburo 2Rated ★ 5.0
Furuhata Ninzaburo 3Rated ★ 5.0
Densha otokoRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- Ooku: The Inner ChamberRated ★ 5.0
JinRated ★ 4.0
JinRated ★ 5.0- 즐거운 무민 가족Rated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0