Titles you rated
Gintama on Theater 2D Kabukicho Shitenno-henRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
MaRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 3.5
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.0