Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
Gantz:ORated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
Baahubali: The BeginningRated ★ 3.5
GeostormRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
The Longest DayRated ★ 4.0
RanRated ★ 4.0
KagemushaRated ★ 4.0
The Bridge on the River KwaiRated ★ 4.0
PattonRated ★ 4.5
The Right StuffRated ★ 4.5
The Ten CommandmentsRated ★ 4.0
The Return of the Living DeadRated ★ 3.5