Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.0
The MistRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
BlindRated ★ 2.0
King KongRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
Final DestinationRated ★ 4.0