Titles you rated
Born to Be BlueRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 3.0
Sliding DoorsRated ★ 2.5
FilthRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
How Do You KnowRated ★ 2.0
I Love You, ManRated ★ 3.5
SnatchRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.0
Almost FamousRated ★ 2.5
The DepartedRated ★ 5.0
Things We Lost in the FireRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5