Series
Ratings
50
Dong YiRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5