Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 0.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
FriendRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
17 AgainRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0