Series
Ratings
17
The Return of SupermanRated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
The Office Season 9Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
You Drive Me CrazyRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
IRISRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5