Series
Ratings
62
Sgt. FrogRated ★ 5.0
Mr. BeanRated ★ 4.5- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- 나루토 5기Rated ★ 4.5
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 4.0