Titles you rated
SignalRated ★ 4.0
Money FlowerRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5