Titles you rated
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 2.0
Wreck-It RalphRated ★ 1.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 1.5
The Italian JobRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
HancockRated ★ 1.0
HolidayRated ★ 0.5
BreathlessRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 2.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 1.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 2.0
RoboCopRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5