Movies
Ratings
641
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 0.5
FrankRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 2.5
13 Going on 30Rated ★ 2.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 2.5
PKRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.5
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.0