Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
FriendRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0