Titles you rated
Seven PsychopathsRated ★ 4.5
Personal ShopperRated ★ 3.5
GoldfingerRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.0
End of AnimalRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Apocalypse NowRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
A History of ViolenceRated ★ 3.5
Invasion of the Body SnatchersRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Seven SamuraiRated ★ 5.0