Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
No Gain No LoveRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 1.0
PunchRated ★ 5.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Royal FamilyRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
The FollowingRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Generation KillRated ★ 5.0
Testimony of NRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0