Series
Ratings
34
Bonappetit Your MajestyRated ★ 0.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 0.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Friends Season 10Rated ★ 4.5
Friends Season 9Rated ★ 4.5
Friends Season 8Rated ★ 4.5
Friends Season 7Rated ★ 4.5
Friends Season 6Rated ★ 4.5
Friends Season 5Rated ★ 4.5
Friends Season 4Rated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5