Movies
Ratings
1227
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 3.5
The HoursRated ★ 4.0
Black BagRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
Edhi Alice: REVERSERated ★ 3.5
Anyone But YouRated ★ 3.0
LizzieRated ★ 2.5
Love AgainRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.0
The Peanut Butter FalconRated ★ 3.0
TrapRated ★ 2.5