Titles you rated
MedalistRated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
The Rising of The Shield Hero Season3Rated ★ 3.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 2.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
PlutoRated ★ 3.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
ef-a tale of melodies. Season 2Rated ★ 3.0
ef-a tale of memories. Season 1Rated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5