Titles you rated
The MercilessRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0