Titles you rated
Delicious in DungeonRated ★ 4.0- Black ButlerRated ★ 4.0
- Black Butler: Book of CircusRated ★ 3.5
Black Butler Public School ArcRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 4.5