Titles you rated
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5
Queen of MysteryRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.5- GokusenRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.5