Movies
Ratings
277
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Red Riding HoodRated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
ChampRated ★ 1.0
LockoutRated ★ 4.0
SanctumRated ★ 5.0
Cars 2Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Super 8Rated ★ 2.0
Officer of the YearRated ★ 2.0
UnknownRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Dark ShadowsRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 5.0
You Are My PetRated ★ 1.0
The Three MusketeersRated ★ 5.0
RioRated ★ 5.0