Titles you rated
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5
Alias GraceRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
American Horror StoryRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5