Titles you rated
SurrogatesRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.5
Portrait of a BeautyRated ★ 2.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.5