Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0- DamoRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0