Titles you rated
Our Beloved SummerRated ★ 2.5
AnnaRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Nokdu FlowerRated ★ 4.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0