Titles you rated
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
HolidayRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
HookRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 3.0