Titles you rated
26 YearsRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 3.0
American History XRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 3.0
Two Cops 2Rated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
Two CopsRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Flying BoysRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0